Catering i wesela Kielce : Świętokrzyskie : Kielce : Moje-wesele.net.pl

Catering i wesela Kielce

Firma użytkownika weselakielce
Nazwa firmy: Catering i wesela Kielce
Firma posiada własny lokal, w którym organizowane są przyjęcia, ale również zajmuje się tworzeniem pełnej obsługi gastronomicznej imprez przygotowywanych w innych miejscach. Oprócz samych propozycji takich jak catering i wesela Kielce
Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Kategoria: Catering na wesele
Dane kontaktowe: www.wesela.kielce.pl
www: www.wesela.kielce.pl


Pełny opis firmy:

Organizacja każdego przyjęcia weselnego to kwestia wielu czynników składowych. Liczy się nie tylko dobrze dobrana sala, ale również smaczne potrawy oraz miła i profesjonalna obsługa.

Jeżeli oferta wybranej sali bankietowej nie jest połączona z obsługą gastronomiczną albo wesele organizowane jest w plenerze, niezbędne jest wynajęcie dodatkowej firmy. Jeżeli skupimy się na ofercie catering Kielce, możemy polecić Państwu karczmę "Cztery Konie".

Firma posiada własny lokal, w którym organizowane są przyjęcia, ale również zajmuje się tworzeniem pełnej obsługi gastronomicznej imprez przygotowywanych w innych miejscach. Oprócz samych propozycji takich jak catering i wesela Kielce, firma oferuje również własną, doświadczoną grupę osób zajmujących się obsługą gości.

Szef kuchni pomoże Państwu w doborze menu oraz ilości potraw i posiłków dla planowanej liczby gości. Catering Kielce to oferta elastyczna. Oczywiście kucharze polecają swoje specjały, ale dostosowują się również do preferencji klientów i przygotowują kulinarne atrakcje na specjalne życzenie.

Firma posiada duże doświadczenie w obsługiwaniu dużych imprez, zarówno wewnątrz lokalów jak i przyjęć plenerowych.


Słowa kluczowe: catering | wesela kielce | catering kielce

Wyświetlenia: 2560

Wiadomość do weselakielce


Tytuł zapytania:
Treść zapytania:
Twój email:
Kontakt Regulamin
Logowanie Rejestracja
Copyright © 2010-2013 MojeWesele.net Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu