Sala weselna Cztery Konie : Świętokrzyskie : Kielce : Moje-wesele.net.pl

Sala weselna Cztery Konie

Firma użytkownika czterykonie
Nazwa firmy: Sala weselna Cztery Konie
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na jedno konkretne miejsce, zlokalizowane wśród przepięknych świętokrzyskich lasów. Jest to "Karczma Cztery Konie"
Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Kategoria: Restauracje z salą weselną Catering na wesele
Dane kontaktowe: ul. Kusocińskiego 61A
25-045 Kielce
tel. (041) 249 50 07
kom. 608 01 00 84; 795 51 05 55
email: czterykonie@wp.pl
www: www.czterykonie.eu


Pełny opis firmy:

Sala weselna Kielce to oferta dosyć wielu firm, prowadzących restaurację lub hotel z salą bankietową.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na jedno konkretne miejsce, zlokalizowane wśród przepięknych świętokrzyskich lasów. Jest to "Karczma Cztery Konie". Jej nazwa pochodzi od znajdującego się w pobliżu centrum jeździeckiego, a i klimat miejsca związany jest charakterem i rodzajem okolicy.

Karczma oferuje kilka bardzo ciekawych miejsc, w których można zorganizować większe bądź mniejsze przyjęcie weselne. Jest to zarówno restauracja dla 60 osób, jak i sala na większe bankiety, mogąca pomieścić 160 gości. Jednak sala weselna Kielce to nie wszystko co oferuje karczma. Duży plac otaczający budynek restauracyjny, to również doskonałe miejsce na imprezy czy różnego rodzaju przyjęcia. Na terenie w zadaszonym ogrodzie biesiadnym, można z powodzeniem zorganizować przyjęcie dla 150 osób.

Dodatkową atrakcję stanowi duży, wiejski piec , bar z drewnianych bali oraz możliwość organizowania ognisk. Jeżeli sala weselna w karczmie przepadnie Państwu do gustu, to sam ogród jest doskonałym miejscem dla gości, kiedy przyjęcie odbywa się latem. Można spokojnie wyjść, usiąść i odpocząć, korzystając z ciszy, spokoju i niebywałego klimatu tego miejsca.

Opisywana sala weselna Kielce to nie tylko doskonałe miejsce, to również wyśmienite jedzenie i profesjonalna obsługa. Specjalnością karczmy są domowe potrawy, polska tradycyjna kuchnia i różne, regionalne posiłki. Szczególnie wyjątkowy smak potraw kucharze karczmy uzyskują korzystając z tradycyjnego pieca z grillem.


Słowa kluczowe: Karczma Cztery Konie | restauracja kielce | karczma kielce | sala weselna

Wyświetlenia: 1526

Wiadomość do czterykonie


Tytuł zapytania:
Treść zapytania:
Twój email:

Lokalizacja

Kontakt Regulamin
Logowanie Rejestracja
Copyright © 2010-2013 MojeWesele.net Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu