Wybór pojazdu do ślubu : Publikacje i porady : Moje-wesele.net.pl

Wybór pojazdu do ślubu

Kategoria: Organizacja wesela

Poszukiwania samochodu, który zawiezie Młodą Parę do ślubu należy rozpocząć najpóźniej trzy miesiące przed uroczystością. Zabytkowe auta i limuzyny, które cieszą się wśród nowożeńców dużą popularnością najlepiej zarezerwować nawet pół roku przed ślubem. To jakim samochodem pojada nowożeńcy, zależy tylko i wyłącznie od nich.

Ci, którzy chcą wzbudzać zainteresowanie innych zapewne wybiorą limuzynę, czy inny ekskluzywny samochód. Ale należy również pamiętać, że za luksus się płaci. Wypożyczenie tych pojazdów jest droższe nie tylko ze względu na ich wyjątkowość, ale również dlatego, że ich eksploatacja więcej kosztuje. Ale bez względu na to, jakim samochodem Para Młoda pojedzie do ślubu, bardzo istotna jest dekoracja. To właśnie ona mówi wszystkim innym poruszającym się po drodze, ze jadą nowożeńcy i tym samym należy im się pewny szacunek. Rodzaj, kształt, a przede wszystkim to, w którym miejscu zostanie umieszczona dekoracja na samochodzie, zależą od fantazji. Kwiatowe ozdoby na samochodzie Państwa Młodych powinny pasować do koloru auta i komponować się z bukietem panny młodej.

Właściciele wypożyczalni często współpracują z florystami, którzy chętnie przygotują dekoracje za dodatkową opłatą. Najczęściej są to małe bukieciki lub wianki przyczepiane do klamek i dodatkowa kompozycja, którą za pomocą plasteliny florystycznej lub przyssawek „auto corso” mocuje się na masce auta. Bukiet na masce nie powinien być wysoki, aby nie utrudniał widoczności kierowcy. Na bagażniku można ustawić taką samą kompozycję kwiatową, jak na przedniej masce tylko nieco mniejszą. Dekoracje powinno wykonywać się z kwiatów sztywnych, np. róż, aby nie połamały się podczas jazdy. Należy je również dobrze umocować, by nie zwiał ich wiatr. Inną dekoracją są również kokardy i tablice rejestracyjne z napisem „Para młoda” lub „Nowożeńcy”. Pomimo, ze zgodnie z prawem nie można zasłaniać tablic rejestracyjnych, to policjanci przymykają na to oko. Samochód można wynająć na min. 3 godziny. Za wynajęcie nowego auta płaci się ok. 100 zł/ h, za zabytkowe modele i limuzynę ok. 250 zł/h. W cenę wypożyczenia samochodu wliczone jest wynagrodzenie dla kierowcy. Narzeczeni mogą zrezygnować z jego usług pod warunkiem jednak, że wpłacą dodatkową kaucję.

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Wyświetlenia: 4529

Publikacja użytkownika:


bzyk
Firma:
Zespół Muzyczny Replay

Publikacje bzyk

Gdy miłość puka do drzwiTo był jakiś pechowy dzień. Wszyscy faceci się na mnie uwzięli, ...
Martyna i AdamNasza historia jest zwyczajna.... Poznaliśmy się przez moich ...
Tak to było...Wszystko zaczęło się mniej więcej na przełomie wiosny i lata ...
A jednak przyszła miłość...Zawsze myślałam, że znajdę odpowiednią dla mnie osobę… Byłam ...
Ile kosztuje ślub i wesele?Ustalenie budżetu weselnego jest sprawą podstawową, bowiem od tego ...
Kontakt Regulamin
Logowanie Rejestracja
Copyright © 2010-2013 MojeWesele.net Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu